Trzy nazwy jedna roślina. Może nie jedna roślina, ale chodzi o to samo pnącze o dużych kielichowatych kwiatach w kolorze białym, różowym, odcieniach różu i czerwieni.
Nazw mandewilla i sundawilla używa się wymiennie. Mandewilla to botaniczna nazwa rośliny i jest bardziej ogólna. Sundavilla to grupa odmian mieszańcowych najbardziej popularnych w sprzedaży. Dipladenia to wcześniejsza nazwa tych roślin, ale funkcjonująca do dziś. Podsumowując każda sundavilla jest mandewillą, ale nie każda mandewilla jest sundavillą i jeśli powiemy dipladenia to też wiadomo o co chodzi.
W ostatnich latach te pnącza stają się coraz popularniejsze jako rośliny na balkon, taras. Mają wyjątkowo piękne barwne kwiaty oraz kwitną obficie i bardzo długo, praktycznie do pierwszych przymrozków (co może trwać do listopada, taki teraz klimat mamy).
Dobrze znosi przesuszenie, ale nie można jej zbytnio zalać, bo korzenie łatwo gniją. Najlepszym rozwiązaniem jest podlewanie częste, ale po trochu. Lubi wilgoć więc można ustawić ją koło fontanny lub przy niej ustawić pojemnik z wodą. Ze względu na to, że długo i obficie kwitnie wymaga nawożenia nawozami do kwitnących. Stanowisko ciepłe, słoneczne, osłonięte od wiatru.
Sundawilla jest oczywiście pnączem wieloletnim można je przechować na zimę w twmp 18-20ºC, w miejscu widnym. W zimie nie nawozimy i podlewamy skąpo.