Warto pomyśleć o nowo posadzonych, oraz wrażliwych na mróz roślinach w naszym ogrodzie. Sposobów na okrywanie jest kilka, jednak najprostszym jest wykorzystanie specjalnych agrowłóknin zimowych. Osłaniają i chronią rośliny przed niskimi temperaturami i wysuszającym wiatrem, szczególnie przydatne w bezśnieżne zimy . W ofercie dostępne są agrowłókniny w różnych rozmiarach, oraz gotowe kaptury ochronne. Kształt kaptura ułatwia zakładanie, a praktyczny sznurek mocowanie. Gotowe osłony cieszą się dużą popularnością, gdyż pozwalają wszystkim zaoszczędzić czas, a bogaty przekrój rozmiarów umożliwia dobór do wymiarów rośliny. Aby wprowadzić do ogrodu nowy, wesoły akcent proponujemy np. kaptur świnkę.

2 4 5
Zimowa ochrona 2w1
Compo zimowa ochrona jest specjalnym komponentem służącym do okrywania na zimę roślin wrażliwych na niską temperaturę i przymrozki. Idealnie nadaje się do ochrony wszystkich krzewów uprawianych w ogrodzie ,na rabatach ,a także w donicach. Przed wystąpieniem pierwszych przymrozków ,okrywamy nadziemne części roślin,formując kopczyk o wysokości ok.20cm.Na wiosnę należy wymieszać produkt z wierzchnią warstwą gleby.
Zachęcamy do osłaniania roślin. Wyżej wymienione sposoby zapewnią im optymalne warunki przetrwania ,aby wiosną znów cieszyły nasze oko.

1 (2)