Nasiona traw

Posiadamy duży wybór nasion traw do zakładania trawników ozdobnych, jak również boisk sportowych. Nasiona traw dobieramy w zależności od stanowiska siania oraz użytkowania. Posiadamy mieszanki traw gazonowych, dekoracyjnych uniwersalnych, na miejsca zacienione, jak również słoneczne. Mieszanki łąkowe o barwnych kwiatach, które kwitnąc przyciągają motyle żywiące się ich pyłkiem i nektarem a także asiona trawy z mikrokoniczyną , trawa ta pobiera azot z atmosfery. Najlepszy czas do wysiewu nasion to początek kwietnia oraz końca października. Pamiętajmy, że odpowiedni dobór nasion, regularne podlewanie w czasie kiełkowania nasion, a także regularne nawożenie da Państwu piękny trawnik i ogromną satysfakcję.

Nasiona kwiatów

Nasiona kwiatów to grupa roślin ozdobnych pozwalająca na tworzenie ciekawych aranżacji ogrodowych. Większość nasion kwiatów wysiewamy wprost do gruntu lub do skrzynek. Mogą być to nasiona roślin jednorocznych (szałwie, cynie, wilce, aksamitki, groszki pachnące, astry), dwuletnich (bratki, stokrotki, malwy) lub wieloletnich (jeżówki, łubiny, rudbekie, maki). Nasiona dobieramy w zależności stanowiska wysiewu i zastosowania. Mieszanki kwiatów zapewniają nam kwitnienie przez całe lato, ozdabiające rabaty, tarasy, balkony.

Nasiona Warzyw

Posiadamy w sprzedaży duży wybór ciekawych odmian warzyw. Nasiona przed wysianiem należy wymieszać w zaprawie zabezpieczającej ich przed chorobami grzybowymi. Polecamy nasiona otoczkowane, są to nasiona przeznaczone do wysiewu punktowego. Dobrym rozwiązaniem są też nasiona na taśmie, co eliminuje potrzebę stosowania przerywania roślin. Posiadamy również nasiona zaprawione, odporne na choroby grzybowe. Nasiona z oznaczeniem F1 to nasiona hybrydowe, czyli dwie wyselekcjonowane odmiany o najwyższej jakości. Taki rodzaj nasion zwiększa produktywność plonów. Znajdą u nas Państwo nasiona między innymi: ogórków, marchwi, sałat, kapust, pietruszek, koperku, pomidorów, rzeżuch, cebuli, dyni, patisonów, braków, fasoli, grochy. Ponadto duży wybór nasion na kiełki.

Dlaczego nasiona Werbena Art EKO Ogród

Atrakcyjne opakowania wyróżniające się jakością na tle torebek konkurencji, na których znajdą Państwo szczegółowe opisy odmian-cechy odmian oraz ciekawe informacje o wartościach odżywczych warzyw danego gatunku.