Folie

W naszym centrum znajdą Państwo duży wybór foli przeznaczony dla rolnictwa i ogrodnictwa:

folia tunelowa – wielosezonowa, o rozmiarach 6,8m i 12m. Charakteryzuje się odpowiednią przepuszczalnością światła dla roślin. Folia ta jest odporna na rozciąganie, rozdarcia i różne warunki atmosferyczne.

Folia PCV – przeznaczona do budowy oczek i stawów wodnych. Jest trwała i łatwo przybiera żądany kształt.

Folia budowlana – nie zastąpiona podczas prac budowlanych, przy okrywaniu materiałów budowlanych i wykopów.

Folia kiszonkarska – przeznaczona do zakiszanie roślin zielonych, do okrywanie pryzm. Ogranicza dostęp powietrza oraz światła.

Folia z kamykiem – do dekoracyjnego wykończenia brzegów oczek wodnych i wykładania dna strumienia.

Agrotkanina

Agrotkanina służy do ściółkowania gleby. Stosowana jest w aranżacjach ogrodowych pod korę dekoracyjną, kamienie czy zrębki drewniane. Agrotkaniny są skutecznym rozwiązaniem ułatwiającym efektywną produkcję między innymi w rolnictwie, sadownictwie oraz szkółkarstwie. Ograniczają koszty pracy i produkcji. Doskonale zabezpiecza przed przerastaniem chwastów. Przepuszcza wodę i powietrze.

Agrowłóknina

Agrowłóknina wiosenna osłaniająca biała do ochrony przed wiosennymi przymrozkami. Agrowłóknina ogrodowa biała wiosenna przyśpiesza i zwiększa plony, pozwalając na swobodny przepływ powietrza, przepuszczając wodę i chroniąc przed jej odparowywaniem, utrzymując wilgoć w glebie. Agrowłókniny Wiosenne produkowane są w szerokiej gamie szerokości i długości.

Agrowłókniny zimowe białe wykorzystywane są do ochrony roślin przed mroźnym wiatrem i niskimi temperaturami. Agrowłókniny zimowe stabilizują temperaturę, aby rośliny nie były narażone na szybko zmieniające się warunki pogodowe. Agrowłókniny zimowe białe zapewniają dodatkową ochronę przed, szkodnikami, ptakami oraz poparzeniami słonecznymi, posiadają ochronę UV. Agrowłókniny zimowe i kaptury dostępne są w szerokiej gamie wielkości.